درباره فایرسئو

تیم بزرگ فایرسئو

فایرسئو با بیش از 10 سال  تجربه در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی SEO سئو سایت همراه با تیمی با تجربه سایت شما را به صدر نتایج گوگل می رساند. همچنین آماده همکاری با شرکت ها و ارگان ها بخصوص همکارن محترم برای ارائه هاستیگ پر قدرت و پر سرعت با پشتیبانی 24 ساعت می باشد. 

من مسلم کمالی کارشناس سئو، برنامه نویس و طراح وب سایت هستم، مدیر تیم فایرسئو. در تیم ما، تنها افراد متخصص و کارکشته حضور دارند؛ از متخصص سئو و متخصص سوشال مدیا گرفته تا افرادی که محتواهای مورد نیاز برای سایت را فراهم می کند، افکاری بکر و ناب در ذهن دارند و از آنها برای ایجاد تحول در ساییتان به نحو احسن استفاده می کنند. تمام اعضای این تیم، دست به دست هم داده و سعی می کنند کار را به شکل درست، بی نقص انجام بدهند.
تخصص این تیم، طراحی وب سایت، پیاده سازی و سفارشی سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجوگر بخصوص گوگل است.
ما بیش از ده سال در حوزه های متفاوت و بسیار سخت از جمله مهاجرتی، هنری، فروشگاهی و صنایع کار کرده و تجربه گرانبهایی در سئوی سایت هایی داریم که در این حوزه ها فعالیت می کنند.
سایتی که به ما می سپارید در چندین مرحله به صورت کاملا موشکافانه بررسی می شود. اگر از قبل سایت داشته باشید، اولین کاری که برای سایت شما انجام می دهیم، بررسی آن از نظر کدنویسی و نبود ضعف های ساختاری است. بعد از آن پنالتی یا اسپم نبودن سایت را بررسی می کنیم. بعد از رفع ایرادات و بررسی رقبا و طرح استراتژی جدید برای فتح جایگاه بهتر در نتایج گوگل کار را شروع می کنیم.
اگه هنوز سایتی ندارید، صفر تا صد، از طراحی تا بهینه سازی سایت شما رو به عهده میگیریم.
برای جلوگیری از هر گونه اتفاق ناخوشایند از نظر گوگل، همواره با بهترین تیم های سئو کار کنید. تیم های حرفه ای سئو، دغدغه و نگرانی شما را دغدغه و نگرانی خود می دانند و برای بهبود رتبه سایت، بهبود سئوی داخلی، خارجی و تکنیکال از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند. اگر می خواهید از فرصتی که گوگل در اختیارتان قرار داده است، نهایت استفاده را ببرید، با ما در تماس باشید. تعهد یک سئوکار به کارش، راز موفقیت اوست. فایر سئو، قابل اطمینان و حرفه ای است و امتحان خود را به خوبی پس داده است.

تیم فایرسئو

خانم مهندس بهاریان

مدیریت هاستینگ 

مدیریت پشتیبانی هاستینگ 

 مدیر بخش سوشال مدیا         

مسلم کمالی کارشناس و متخصص سئو سایت

مهندس مسلم کمالی

مدیریت فایرسئو 

کارشناس سئو SEO 

برنامه نویس و طراح سایت 

 

خانم مهندس رحیمی

برنامه نویس تحت وب 

عضو تیم پشتیبانی هاستینگ 

تولید محتوا  

خانم صادقی

تولید محتوا